Nasi specjaliści

Tworzymy zespół profesjonalistów
z ogromnym doświadczeniem

Dbamy o regularny rozwój, aktualizujemy swoją wiedzę, pracujemy etycznie, a nasza pasja do pomagania wzrasta z każdym dniem.
Interio - Justyna
Justyna Kubiak

Psycholog oraz dyplomowana psychoterapeutka psychodynamiczną.

Absolwentka wydziału Historyczno – Pedagogicznego Uniwersytetu Opolskiego. Dyplom psychoterapeuty uzyskała w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Specjalizuje się szczególnie w terapii depresji, nerwic i zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości oraz trudności w relacjach interpersonalnych. Pracuje w nurcie psychodynamicznym od 10 lat, indywidualnie oraz grupowo. Swoją pracę terapeutyczną poddaje superwizji, wiedzę i kompetencje nieustannie uzupełnia uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

Magda Kurdej - Biniek

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego – specjalizacja psychiatrii ukończyła w Klinice Psychiatrii i Psychoterapii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. św. Jadwigi w Opolu na Oddziale Psychiatrii dla Dorosłych. Od wielu lat zajmuje się także ambulatoryjną opieką psychiatryczną w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego. Od 2016 roku jest kierownikiem Zespołu Leczenia Środowiskowego w Centrum Zdrowia Psychicznego w Opolu. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach, sympozjach i zjazdach Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń afektywnych, zaburzeń psychotycznych, uzależnień, zaburzeń osobowości i nerwicowych oraz otępień.

Interior - IGOR
Igor Skrzypczak

Instruktor terapii uzależnień i założyciel Opolskiego Centrum Profilaktyki Środowiskowej.

Od ponad 30 lat zajmuje się terapią uzależnień i profilaktyką. Związany również z Ośrodkiem Terapii Uzależnień Mental Relax House w Turawie. Prawdziwy człowiek renesansu. Pasjonat jazdy na rowerze w formie downhill, gitarzysta, perkusista, a od niedawna również kitesurfer.

Monika Grad

Specjalista terapii uzależnień, psycholog, psychoterapeuta systemowy w trakcie certyfikacji i terapeuta par

Założycielka Opolskiego Centrum Profilaktyki Środowiskowej. Prywatnie pasjonatka jazdy konnej, matka trójki dzieci i babcia dwójki wnucząt.

Agnieszka Reichel

Instruktor terapii uzależnień

Psycholożka, certyfikowana psychoterapeutaka poznawczo-behawioralna. Studia ze specjalnością kliniczną ukończyła na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, w tym jeden rok na Uniwersytecie Gent w Belgii. Ukończyła czteroletnie, specjalistyczne podyplomowe szkolenie z terapii poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Zajmuje się również coachingiem - ukończyła kurs ICF. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Prowadzi zajęcia ze studentami. W swojej pracy wykorzystuje znajomość języków - angielski, flamandzki holenderski; mówi również po niemiecku i hiszpańsku. Zajmuje się prowadzeniem terapii indywidualnej i grupowej osób dorosłych.

Interio - Edyta
Edyta Rybak

Psycholog pracujący z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi, terapeuta uzależnień w trakcie certyfikacji

Absolwentka psychologii, swoje umiejętności doskonaliła na licznych szkoleniach. Prowadzi konsultacje psychologiczne dla dorosłych, młodzieży i dzieci oraz konsultacje wychowawcze dla rodziców. Prowadzi szkolenia oraz grupy terapeutyczne. Realizuje programy korekcyjno-edukacyjne dla sprawców przemocy. Prowadzi konsultacje psychologiczne dla ofiar i świadków przemocy w rodzinie. Swoje wsparcie terapeutyczne kieruje do osób, które borykają się z kryzysem życiowym szeroko pojętym, trudnościami emocjonalnymi i poznawczymi.

Interior - Ewelina
Ewelina Wojtarkowska

Magister Psychologii i doktorantka Nauk o Rodzinie na Uniwersytecie Opolskim, specjalista terapii uzależnień, psychoterapeuta w procesie certyfikacji.

Interesuję się nowymi podejściami w psychoterapii. Od kilku lat pracuje w ramach terapii indywidualnej i grupowej z osobami uzależnionymi oraz zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Pracuje również z młodzieżą i dziećmi oraz całymi systemami rodzinnymi.